Péče o nehty

O značce „PEDIBAEHR“

Koncern BAEHR je již 60 let předním světovým výrobcem moderních spotřebních materiálů a profesionální kosmetiky pro pedikúru.

Kosmetika pro pedikúru je prezentována profesionální řadou přípravků v pohodlných a úsporných baleních pro práci v salónech a maloobchodní řadou k prodeji zákazníkům. Různorodost asortimentu přípravků „Pedibaehr“ umožňuje komplexní přístup ke každému pacientovi a řešení různých problémů chodidel. Veliký výběr koupelí s extrakty rostlinného původu mají nejen místní, ale i celkové terapeutické účinky a mohou být s úspěchem používány v hydromasážních koupelích pro různé druhy pedikúry a SPA-procedury. Veliký asortiment speciálních prostředků pro odbornou praxi.

Řada „Pedibaehr“ je hypoalergenní díky využití nejnovějších technologií a moderních, vysoce technologických základních a aktivních prvků. Krémy, pěny, masti, balzámy a nálevy řady „Pedibaehr“ patří podle složení ke kosmetickým přípravkům a mají nejen pečující ale i léčebné účinky. Do této řady patří přípravky rostlinného původu, které jsou dlouho a úspěšně používány v kosmetologii.

Jsou použity unikátní komponenty jako:

- Výtažek z protěže alpské

- Makadamový olej

- Olej karité

- Výtažek z echinacei, arniky, papriky, farnesolu, Ginkgo biloba atd.,

které dodávají kosmetickým přípravkům nové, vylepšené (hydratační, výživné a ochranné) vlastnosti.

Jemná textura přípravků velice vyhovuje klientům, protože mají vysoké pronikavé schopnosti, rychle se vstřebávají a nezanechávají na kůži mastný povlak. Nohy po proceduře v obuvi neklouzají a některé krémy si klienti kupují právě z tohoto důvodu pro nošení obuvi na vysokém podpatku.

Pro profesionály je vysoká pronikavá schopnost velice důležitá, protože umožňuje aktivním prvkům pronikat do celé hloubky kůže a působit dlouhodobě (24 hodin) díky nízkomolekulární stavbě komponentů. To umožňuje zlepšovat stav pokožky od aplikace k aplikaci, což zvyšuje kvalitu péči o klienta. Jemná textura profesionálních přípravků navíc umožňuje úspornější využívání kosmetických přípravků a to vede ke snížení ceny procedury.

Všechny kosmetické přípravky „Pedibaehr“ mají příjemnou vůni, což se také líbí klientům.

Kosmetické přípravky „Pedibaehr“ se prodávají výhradně v kosmetických salónech, mají příslušné certifikáty a hygienické posudky.

Veškeré přípravky „Pedibaehr“ jsou sdruženy do několika řad:

Péče o suchou a citlivou pokožku

Péče o diabetickou nohu

Péče o unavené, těžké nohy

Péče o nohy se zvýšeným pocením

Speciální řada (protiplísňové prostředky, zarůstající nehty, hyperkeratóza)

Péče o ruce

Řada Wellness

Pomocné přípravky

There are no products in this category.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0Kč
DPH 0Kč
Celkem 0Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně

Registrace pro salony a profesionály